www.cvonline.hu

Konstruktőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.15.
Hirdetés azonosító: 750702

Konstruktőr

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Konstruktőrt keresünk.

Feladatok:

Gépjármű elektronikus vezérlőegység mechanikai tervezése a vevő igényének megfelelően
Rajzdokumentáció, gyártási dokumentáció elkészítése és egyeztetése a beszállítóval
Tűrésszámítások valamint egyéb műszaki számítások elvégzése
Rajzdokumentáció rendszeres aktualizálása
Napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal illetve kollégákkal világszerte

Elvárások:

Gépészmérnöki végzettség
Legalább 3 éves (autóipari) gyakorlat fröccsöntött alkatrészek és/vagy mélyhúzott lemezalkatrészek területén
3D tervezőprogramok aktív használata (Pro/E előny)
Nagyfokú precizitás
Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára
Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
Német és angol kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Széles körű Cafeteria juttatások
Németországi tréning és betanulás
Nemzetközi munkakörnyezet
Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég termékeiből
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest