www.cvonline.hu

KONSTRUKTŐR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.07.
Hirdetés azonosító: 1108091

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KONSTRUKTŐR

Feladatok

  • Termékek fejlesztése a vevői igények alapján, műszaki változások nyomon követése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • Sorozatgyártás támogatása
  • Minőségi és költségcélok megállapítása és támogatása
  • Eltérésengedélyek kiadása
  • Módosítások átvezetésének elkészítése
  • Készülékváltozatok létrehozása
  • Reklamációk feldolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 1-3 év tapasztalat, releváns mérnöki munkakörben
  • Magabiztos műszaki mechanika ismeretek
  • Tervezőprogramok magabiztos alkalmazásay
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Géptervezői tapasztalat
  • Pneumatikai és végeselem ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KONSTRUKTŐR, Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678