www.cvonline.hu

Konstruktőr

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Feladatok

  • termékfejlesztés konstrukciós támogatása, dokumentációk létrehozása, termékrajzok ellenőrzése,

  • részvétel új típusok kifejlesztésében,

  • termékbe beépülő új alkatrészek tervezése,

  • technológiához tartozó gépek, berendezések, szerszámok tervezéséhez szükséges adatszolgáltatás,

  • racionalizálási javaslatok megtétele,

  • elektromos alkatrészek tervezése, rajzolása,

  • külső megjelenés kialakítása,

  • fentiek számítógépes dokumentálása.

Elvárások

  • gépészmérnök végzettség,

  • angol és/vagy német nyelvismeret,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),

  • CAD ismeretek (előny: PRO E),

  • műanyagipari technológiák, szerszámok ismerete,

  • forgácsolástechnikai ismeretek,

  • innovatív készség.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki