www.cvonline.hu

Konstruktőr

  • A hirdetés 673 napja lejárt

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják
Kollégákat keresünk hozzájuk
Konstruktőr
pozícióba.

Feladatok:

• Összetartó, motivált gépészmérnöki csapat tagjaként autóipari alkatrészek 3D tervezése,
• Műszaki rajzok, és tervek elkészítése ügyféligények alapján,
• Tűrésszámítások, analízisek elkészítése,
• Folyamatos kapcsolattartás a mérnöki területekkel, fröccsöntő üzemmel,
• Minőségügyi jegyzőkönyvek értelmezése,
• Legyártott termékek fejlesztése, konstrukciós problémák feltárása, új termékek bevezetésének támogatása.

Elvárások:
• Gépészmérnök végzettség,
• Autóipari/műanyagipari gyártásban, 3D tervezésben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,
• Siemens NX készség szintű ismerete,
• Magabiztos angol/német nyelvtudás,
• Humánus, becsületes, a szakmája iránt elhivatott személyiség.
Amit ajánlunk:
• Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat,
• Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,
• Ingyenes nyelvtanfolyamok,
• Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet.
Munkavégzés helye: Pest megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol