www.cvonline.hu

Konstruktőr és statikus tervező

  • A hirdetés 928 napja lejárt

Astron Buildings, az előtervezett épületek gyártásában piacvezető európai cég, nyíregyházi irodájába ambiciózus munkatársat keres

konstruktőr és statikus tervező

munkakörbe.

Elvárások – konstruktőr:

  • technikusi, építészmérnök, építőmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • felhasználói szintű ismeret AutoCAD program területén
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Elvárások – statikus tervező:

  • építőmérnök végzettség (egyetem), szerkezettervező (acélszerkezet) szakirány
  • felhasználói szintű ismeret AutoCAD és statikai programok területén
  • kommunikációs szintű román vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címek egyikére.

Kis-Jávor Ágnes, személyzeti osztály

4400 Nyíregyháza, Derkovits u. 119.

A Lindab Csoport tagja

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Orosz, Román, Angol