www.cvonline.hu

KONSTRUKTŐR/ DESIGNER

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő csomagolóanyag gyártó és forgalmazó cég székesfehérvári telephelyére keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Csomagolási konstrukciók szerkesztése, tervezése
  • Műszaki dokumentációk feldolgozása
  • Mintakészítés
  • Munka dokumentálása és a projektek adminisztrálása a rendszerben
  • Rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • CAD tervező rendszerben való jártasság
  • Magabiztos MS Excel felhasználói ismeret
  • csapatban való gondolkodás - gyors, pontos munkavégzés
  • műszaki érdeklődés
  • felelős, önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ArtiosCAD ismeret
  • Hullámpapír, karton és egyéb papír anyagismeret
  • FMCG csomagolási megoldások ismerete
  • Grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos munkakörnyezet, baráti légkör
  • felelősségteljes munka
  • modern eszközök és stabil háttér

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel várjuk, magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre. Szívesen látjuk az Ön referenciamunkáit is a fenti email címen. Beadási határidő 2016.03.31.

Helyek Fejér
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol