Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Konstruktőr ASZ12


  • A hirdetés 281 napja lejárt

Feladatok


  • Hegesztett acélszerkezetek tervezése;



  • Hidraulikus, pneumatikus, elektromos mozgató mechanizmusok tervezése;



  • Gépészeti elemek tervezése;



  • Gyártástámogatás.


Elvárások


  • Min. 5 év tapasztalat gépészeti konstrukcióban;



  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma;



  • 3D tervező szoftver ismerete (Solidworks előny);



  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség;



  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.


Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Egyéb hasonló állások Önnek
Konstruktőr

FAG Magyarország Ipari Kft. ( Schaeffler Group )

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen l...
Debrecen, Hajdú-Bihar


Gépész konstruktőr

Robert Bosch Power Tool Kft. (Miskolc)

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz: Gépész kon...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén


PLC Specialista / Villamos konstruktőr

Robert Bosch Power Tool Kft. (Miskolc)

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz: PLC Specia...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén