www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 826979
lejárt

Karrier az Audinál

Konstruktőr – Villamos gépek tervezése – Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a korszerű hibrid- és elektromos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Feladatok

E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a jövő elektromos- és hibridhajtású járműveinek fejlesztésében való részvételre.

Klasszikus gépészmérnöki tervező feladatokat (gépház, csapágyazás, hűtés, kenés) lát el.

A külföldi fejlesztőközpontokkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a hajtáslánc elemeit, továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában.

Elvárások

  • Gépészmérnöki, járműmérnöki, közlekedésmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • 3D Konstrukcióban szerzett tapasztalat
  • 3D CAD Programok ismerete (ProE, Creo)
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Villamos gépek szerkezetének és működésének ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem
  • 3D modellezésben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC4820

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019