www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1110139
lejárt

Karrier az Audinál

Konstruktőr – Présszerszámok – Szerszámgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

„Precizitás szenvedéllyel” hangzik el a győri Audi Hungaria szerszámgyárának jelmondata. A két hagyományos terület – szerszámgyártás, illetve a készülék- és berendezésgyártás – mellett az exkluzívszéria gyártásban mindenekelőtt a prémiumszegmens csúcsmodelljeihez készítenek karosszériaelemeket.

Feladatok

  • Lemezalkatrészek gyártásához kapcsolódó szerszámok tervezése
  • Adatelőkészítés mérföldkövekhez, modellek gyártási adatok, részletrajzok és egyéb adatok a szerszám legyártásához
  • Szerszámgyártás támogatása
  • Szerszámoptimalizálások meghatározása és megvalósítása
  • Gyártóeszköz konstrukció szimulációjának elvégzése
  • Szériabiztosítás prototípus próbaszerszámokkal
  • Alkatrészek gyárthatóságának biztosítása
  • Partner tervezőirodák felügyelete, támogatása
Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Középfokú német nyelvtudás (a műszaki kommunikáció német nyelvű)
  • 3D-s tervezőprogramok ismerete (CATIA V5 előnyt jelent)
  • Gyártási ismeretek (alakadási, öntési, megmunkálási, hegesztési, lézermegmunkálási technológiák ismerete)
  • Forgácsoló megmunkálások ismerete előnyt jelent
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Rövidebb időtartamú külföldi kiküldetések vállalása
  • Sikerorientált szemléletmód
  • Rugalmasság (időszakosan változó kiterheltséggel járó projektmunkák miatt)
  • Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC10519

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Varga-Szőcs Anikó válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4664