Konstrukciós projektmérnök - Csongrád megye (Referenciaszám: HM-1655)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.14.
Hirdetés azonosító: 1074274

Elvárások:

  • Gépészmérnök
  • Élelmiszeripari, vegyipari vagy gyógyszeripari releváns tapasztalat
  • Valamely 3D-s tervezőszoftver alapos ismerete
  • Gyártósori berendezések, szerkezetek tervezésben szerzett jártasság
  • Előny az Inventor CAD rendszer ismerete, valamint az acélszerkezetek tervezésben szerzett  tapasztalat

Feladatok:

  • Meglévő gyártóegységek modernizálási, valamint az új beruházási projektek tervezési folyamatainak és a megvalósításnak a koordinálása, szorosan együttműködve a felelős projektvezetőkkel:

-          Élelmiszeripari modernizációs fejlesztések gépészmérnöki támogatása

-          Projektek előkészítése, tervezése, ütemezése

-          Költségtervek elkészítése, projektek specifikálása, kapcsolattartás alvállalkozókkal, felmérések és üzembejárások koordinálása

-          Árajánlatok bekérése, kiértékelése, megrendelések elkészítése

-          Projekt tervek aktualizálása, telepítések előkészítése (termeléssel egyeztetve) és kivitelezések támogatása

-          Acélszerkezetek tervezése, gépsorok layout-jának megtervezése, ütközésvizsgálatok elvégzése, valamint légtechnika, villamos és egyéb nyomvonalak felvételezése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, albérlet vagy bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Csongrád megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy budapesti központú mérnöki szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1655-ös referenciaszámot e-mailben.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)