www.cvonline.hu

Konstrukciós (motorfejlesztési) csoportvezető

  • A hirdetés 1351 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb vezető vállalata a fejlesztés, a szimuláció és a hajtásláncok tesztelési technológiájának területén (hibrid, belső égésű motorok, sebességváltók, elektromos hajtás, akkumulátorok és szoftverek) akár személygépkocsikról, teherautókról vagy speciális nagy hajtóművekről legyen szó.

Új divíziójuk vezetésére keresünk tapasztalat, szakmailag elhivatott

munkatársat.

Feladatok

  • A konstrukciós csapat szakmai vezetése, irányítása
  • Átfogó technológiai döntések meghozatala
  • Előre definiált költség- és időkeret betartásának, a műszaki célok elérésének biztosítása
  • Rajzok és modellek jóváhagyása
  • Változtatási javaslatok jóváhagyása
  • DMU, darabjegyzék jóváhagyása
  • Összefoglaló tervezési riportok készítése

Szakmai elvárások

  • MSc gépészmérnöki vagy közlekedésmérnöki végzettség
  • Legalább 5 év motor- vagy váltótervezésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat öntött, kovácsolt, forgácsolt alkatrészek modellezésében
  • 3D CAD (CatiaV5/ProE/UG) biztos használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német nyelvtudás előny
  • Vezetői kompetenciák
  • Pontos, megbízható, felelősségteljes, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság és utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni erre pozícióra a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő