www.cvonline.hu

Konstrukciós mérnök

  • A hirdetés 955 napja lejárt
Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, multinacionális autóipari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

termelési területre.

Feladatok:

  • Vevői igények felmérése,
  • Műszaki koncepciók kidolgozása és értékelése
  • Műszaki számítások elvégzése
  • Tűrésszámítások elvégzése
  • Alkatrészek megtervezése
  • Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a gyártással
  • A beszerzéssel együttműködésben kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Termékekkel kapcsolatos változtatások bevezetése a sorozatgyártásba

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Valamely 3D tervezőprogram alapos ismerete
  • Német vagy angol legalább kommunikációs szintű nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern technikák és technológiák használata
  • Kitűnő munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő