www.cvonline.hu

Konstrukciós mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.12.
Hirdetés azonosító: 766079

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Konstruktőrt keresünk.

Feladatok:

Autóipari alkatrészek fejlesztése
Tervezés 2D és 3D környezetben, rajzok és modellek készítése
Rajzdokumentáció, gyártási dokumentáció elkészítése és egyeztetése a beszállítóval, rendszeres aktualizáció, dokumentációkezelés SAP-ban
Napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal illetve kollégákkal világszerte, konstrukciós kérdések egyeztetése
Új termékek bevezetésének támogatása a gyártásban

Elvárások:

Gépészmérnöki / mechatronikai / finommechanikai végzettség
Fröccsöntött alkatrészek tervezésében és gyártásában / gépészeti tervezésben szerzett tapasztalat
Autóipari fejlesztési tapasztalat előny
Pro/E tervezőprogram aktív használata
Folyékony német és/vagy angol nyelvtudás
Koordinációs képesség, önálló munkavégzés
Nagyfokú precizitás
Csapatszellem
Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
A munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, széleskörű Cafeteria rendszer
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a