www.cvonline.hu

Konstrukciós mérnök (JGM-6120)

A munkáltatóról / About the company:

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Konstrukciós mérnök munkatársat.

Konstrukciós mérnök

Világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő vezető multinacionális nagyvállalat központjába keresünk Konstrukciós mérnök munkakörbe munkatársakat.

Feladatok:

  • Különböző területeken - Gépjármű elektronika / multimédia és elektromos meghajtások - lévő fejlesztésekben való részvétel
  • 2 D-s rajzok és 3 D-s modellek készítése
  • Gyártásba való bevezetés támogatása és változtatások kezelése
  • Kapcsolattartás gyártókkal, beszállítókkal, vevőkkel
  • Tervezési és fejlesztési feladatok koordinálása
  • Nemzetközi fejlesztőcsapattal való szoros együttműködés

Elvárás:

  • Mérnöki végzettség, elsősorban gépészmérnöki tanulmányok
  • CAD ismeretek, Catia/ Pro- Engineer ismeret előny
  • Műanyag vagy fém alkatrészek tervezésében szerzett tapasztalat előny
  • Néhány éves tervezésben, fejlesztésben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvismeret
Amit ajánlunk:
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest