www.cvonline.hu

Konstrukciós mérnök (JGM-6120)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Konstrukciós mérnök munkatársat.

Feladatok:

- Különböző területeken - Gépjármű elektronika / multimédia és elektromos meghajtások - lévő fejlesztésekben való részvétel
- 2 D-s rajzok és 3 D-s modellek készítése
- Gyártásba való bevezetés támogatása és változtatások kezelése
- Kapcsolattartás gyártókkal, beszállítókkal, vevőkkel
- Tervezési és fejlesztési feladatok koordinálása
- Nemzetközi fejlesztőcsapattal való szoros együttműködés

Elvárás:

- Mérnöki végzettség, elsősorban gépészmérnöki tanulmányok
- CAD ismeretek, Catia/ Pro- Engineer ismeret előny
- Műanyag vagy fém alkatrészek tervezésében szerzett tapasztalat előny
- Néhány éves tervezésben, fejlesztésben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvismeret

Amit ajánlunk:

• Nemzetközi karrierlehetőség
• Folyamatos szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőségek
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével azE-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol