www.cvonline.hu

Konstrukciós mérnök (Budapest)

  • A hirdetés 1260 napja lejárt

Nemzetközi hátterű partnercégünk budapesti egységébe keresünk Konstrukciós mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A járművek CO2 kibocsátásának csökkentésére és hatásfokuk növelésére irányuló új, innovatív megoldások mechanikai tervezése a vevő igényének megfelelően
  • Sorozatban futó termékek konstrukciós módosítása, ezen módosítások sorozatba vezetése.
  • Sorozatban gyártott termékek szériagondozása.
  • Alkatrészek és teljes összeállítások (alumínium és műanyag öntvények, lemezalkatrészek, elektromos csatlakozók) háromdimenziós tervezése Pro/E-vel a gyárthatósági szempontok figyelembevételével.
  • Fejlesztési, kivitelezési és ajánlati rajzok készítése, aktualizálása, módosítása.
  • Tűrésszámítások valamint egyéb műszaki számítások elvégzése.
  • Kapcsolattartás nemzetközi vevőkkel, beszállítókkal valamint szoros együttműködés nemzetközi fejlesztőcsapattal

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség
  • Anyagtudomány valamint szerkezettervezési technológiák ismerete
  • Valamely 3D-s CAD rendszer alapos ismerete (Pro/E előny)
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkában való jártasság, jó kommunikációs készség, határozott személyiség
  • Jó angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet