www.cvonline.hu

Konstrukciós csoportvezető (Dél-Dunántúl)

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Dél-Dunántúli multinacionális gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Konstrukciós csoportvezető munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai folyamatok koordinálása, támogatása
  • Gyártási időkalkuláció készítése
  • Konstrukció folyamatainak optimalizálása
  • Egyedi készülékek tervezése és a gyártáshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Tervezési osztály munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Fémipari vállalatnál szerzett minimum 5 év konstrukciós tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, felelősségteljes személyiség
  • AutoCAD program ismerete
  • Vezetői tapasztalat előny
  • SolidEdge vagy NX program ismerete előny

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Baranya
Somogy
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő