www.cvonline.hu
Könnyűipari mérnök / technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.21.
Hirdetés azonosító: 931715
lejárt

Nemzetközi hátterű, bőr lábbelik gyártásával foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat hosszú távra, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • cipőipari folyamatok, technikai részletek alapos megismerése
  • termelési folyamatok fejlesztése, javítása, optimalizálása
  • minőségügyi reklamációk kezelése, technikai megoldása
  • a gyártás során felmerülő nehézségek, problémák kezelése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártási folyamataik felügyelete

Elvárások:

  • könnyűipari mérnök vagy technikus végzettség
  • aktív, társalgási szintű német nyelvtudás
  • tanulási hajlandóság, hosszú távú elköteleződés
  • jó kapcsolatteremtő képesség, logikus gondolkodás
  • utazási hajlandóság

Előny

  • cipőipari végzettség
  • cipőiparban, hasonló területen szerzett tapasztalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.