www.cvonline.hu

Könnyűgépkezelő

  • A hirdetés 347 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység:

  • Budapest

Terület:

  • Beszerzési igazgatóság, készlet- és raktárgazdálkodás

Foglalkoztatás formája:

  • határozatlan

Munkaidő:

  • teljes

Vállalat:

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • üzem, vagy műszakkezdéskor a gép biztonsági berendezéseinek (rendellenes zörej, akna ajtó, vagy fülkesérülés stb.) ellenőrzése
  • végzi a gép kezelését, vezeti a gép üzemnaplóját, a dokumentációt
  • üzemelés közben folyamatosan figyelemmel kíséri a működést, ellenőrzi a gép biztonsági berendezéseit (hűtő kenőkörét, nyomást, terhelést, hőmérsékletet, stb.), gondoskodik az előírt paraméterek meghatározott értéken tartásáról
  • meghibásodáskor a gépet leállítja, intézkedik a hiba kijavításáról
  • a munka befejezése után elvégzi a napi karbantartást

A munkakör betöltésének feltételei:

  • alapfokú állami iskolai végzettség
  • OKJ-s Emelőgép kezelő vizsga
  • vezető üléses targonca vezetői engedély (33-24)
  • minimum 1 éves targoncavezetői gyakorlat
  • műszaki, technológiai, biztonságtechnikai ismeretek
  • anyagmozgatási ismeretek

Előnyt jelent:

  • raktárban szerzett gyakorlat

2016. július 25.
Bővebb felvilágosítást ad:

Ménich Gabriella 06 (1) 511-3632,
Binszki Györgyi 06 (1) 511-7132,

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő