www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munkás

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, a világ egyik legnagyobb autóipari beszállító partnercége részére munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

KÖNNYŰ FIZIKAI

MUNKÁS

         Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Jó szín- és térlátás, állóképesség

  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

  • Felelősségtudó, megbízható személyiség

  • 3 műszakos munkarend vállalása

        Előny:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

         Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés

  • Hosszú távú munkalehetőség, előmeneteli lehetőségek

  • Modern munkakörülmények

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, jelenléti bónusz)

  • Ingyenes buszjáratok:Kengyel-Szarvas-Békésszentandrás-Öcsöd-Kunszentmárton-Tiszaalpár-Lakitelek-Tiszakécske-Cegléd-Nagykőrös-Törtel-Farmos-Tápiószele-Tápiógyörgye-Újszilvás-Abádszalók-Kunhegyes-Túrkeve-Kuncsorba-Örményes-Kőtelek-Nagykáta-Tápióbicske-Tápiószentmárton-Karcag-Kisújszállás-Kenderes-Fegyvernek-Mezőtúr-Kétpó-Fegyvernek-Cibakháza-Martfű-Rákócziújfalu-Rákóczifalva
  • Helyközi/helyi bérletek térítése

       Munkavégzés helye:

       Szolnok

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „könnyű fizikai munkás” megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Bővebb információ telefonon: 76/508-827

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar