Könnyű fizikai munkalehetőség Székesfehérváron! (Referenciaszám: PJ4009)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.05.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 987340

Könnyű fizikai munkalehetőség Székesfehérváron!

Feladatok területektől függően:
- Elektronikai összeszerelés, alkatrész beültetés
- Válogatás, csomagolás

- Maszkolás, alkatrészmosás

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Délelőttös (6-14) vagy délutános (14-22) műszak vállalása hétköznapokon

Amit kínálunk:
- Folyamatos munkavégzési lehetőség
- Akár heti 1-2 nap vállalására is van lehetőség
- Korrekt bérezés
- Akár barátaiddal is együtt dolgozhatsz

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.