www.cvonline.hu

könnyű fizikai munkakörbe csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1080469

Logisztikai partnercégünk számára keresünk diákmunkatársakat
Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • csomagolás

Elvárások:
  • monotonitástűrő képesség

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • délutános műszak
  • rugalmas munkavégzés

Előnyök:
  • 16 éven felüli nappali vagy PASSZÍV tagozatos diák

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük jelentkezzen az alábbi :06-20/665-52-66 telefonszámon, vagy személyesen 6721 Szeged, Zászló utca 4. szám alatt az irodánkban.

Munkavégzés helye:
  • Szeged