www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 948659
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal nemzetközi elektronikai termékek gyártásával, javításával foglalkozó patrnercégünk megbízásából keresünk diákokat operátori feladatok ellátására.

Feladatok:

  • csomagolás
  • egyszerű könnyű-fizikai feladatok
  • termékek pakolása, szortírozása
  • anyagmozgatási feladatok ellátása
  • kisegítő feladatok ellátása
  • 2-3 műszak

Elvárások:

  • heti 3-4 nap vállalása
  • betöltött 18. életév
  • monotonítástűrés
  • pontosság, precizitás

Munkaidő: 05:55-18:55-ig vagy 17:55-06:05-ig

Amit kínálunk

  • bruttó diákbér 640,- Ft / óra + 20-40% délutáni, éjszakai műszakpótlék
  • busszal való közlekedés megoldható

Amennyiben a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!