www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Debreceni székhelyű cég fiatalos csapatába munkatársat keres.

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Fém, fa és műanyag elemek megmunkálása, összeállítása
  • Táblák, szerkezetek összeállítása, hegesztés /AWI/
  • Fóliakasírozás autóra, -épületre, -táblára
  • Elektromos bekötések
  • Kihelyezések
  • Anyagbeszerzés
  • Rend és tisztaság fenntartása
  • Műhely bővítésének szervezése /gépek, szerszámok beszerzése/

Nem elvárás, hogy mindenhez azonnal értsen, sokkal fontosabbnak tartjuk a szorgalmas, megbízható hozzáállást.

Elvárásaink:

  • Középfokú szakmai végzettség (hegesztő, asztalos, villanyszerelő)
  • Precíz és önálló munkavégzésre való készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kézügyesség, szakmai érdeklődés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés
  • Szakmai és pénzügyi fejlődési lehetőség
  • 8 órás foglalkoztatás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével, illetve fizetési igény megadásával az alábbi email címre.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő