www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 799092
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal egy debreceni kiállítás felépítéséhez várjuk a segítségeteket.

Feladatok:

  • debreceni kiállítás felépítéséhez szükséges eszközök kipakolása, behordása a kiállító terembe
  • a kiállítás után a szerelési anyagok kihordása és felrakása teherautókra

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

Munkaidő:

  • április 24. csütörtök 12:00 - 20:00
  • április 27. vasárnap 16:00 - 21:00
  • április 28. hétfő 7:00 - 13:00

Előnyt jelent:

  • legalább 2 nap vállalása
  • a munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft-os órabér
  • alkalmi munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Játsz Te is velünk!

Június 30-ig gyűjts össze minél több Szuperórát, és szállj harcba a 75.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért!
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése