www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 774144
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Folyamatosan keresünk 18 éven felüli nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat békéscsabai üzemi munkára.

Feladatok:

  • Könnyű fizikai munka
  • 25 kg alatti anyagok mozgatása, áthelyezése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • Heti legalább 3 hétköznap vállalása szükséges legalább 1 hónapon keresztül
  • Megfelelő fizikai állapot

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 6:00-14:00

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 584 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!