www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 714678
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Egyik partnercégünk irodaváltásánál van szükség segítségre, a költöztetésben való besegítésre.

Feladatok:

  • költöztetésben való besegítés
  • eszközök raklapra pakolása, csomagolása
  • segédkezés az ezekhez kapcsolódó feladatokban
  • azonnali kezdéssel
  • 1 hónap vállalása

Munkaidő: heti minimum 2 napon H-P-ig, 8.00-17.00-ig

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotonitástűrés
  • önálló munkavégzés
  • a munka megkezdése előtt kötelező munkavédelmi tájékoztatón résztevenni
  • 1 hónapra vállalni a munkát

Amit kínálunk:

  • 900 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • iskola mellett is végezhető munkavállalás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.