www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 692895
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!
Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális parterünk budapesti telephelyére keresünk diákokat, könnyű fizikai munkára bruttó 600 Ft/ó órabérrel.

Feladatok:

  • Visszaérkező technikai eszközök átvétele, vonalkódok leolvasása
  • A visszaérkező eszközök raklapra pakolása, csomagolása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • monotonitás tűrés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • hétfőtől péntekig napi 5 óra vállalása

Jelentkezni lehet:

Amennyiben a fenti elvárásoknak eleget tudsz tenni, és legalább 20 munkanapra tudod vállalni a pozíciót, akkor jelentkezz rá regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.

Játssz velünk Te is!
December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre:Link megjelenítése