www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 647242
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja.

Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Folyamatosan keresünk 18 éven felüli nappali tagozatos diákokat hosszú távú győri üzemi munkára.

Feladatok:

  • gépkiszolgálás
  • takarítás
  • alkatrész vállogatás

Elvárások:

  • heti 3-4 alaklom vállalása, legalább 3 hétköznap
  • területenként eltérő műszakrend (6-18,18-06 vagy 06:00-16:40)
  • alkalmazkodó képesség
  • monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • autógyári tapasztalat
  • német nyelvismeret

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!