www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1172813

Megbízható, stabil háttérrel rendelkező partnercégünk részére keresünk Győr-Moson-Sopron megyei munkavégzésre munkatársat
Feladatok:

  • Luxusautók alkatrészeinek összeszerelése
  • Munkautasítások betartása

Elvárások:
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Új, megemelt bérezési rendszer
  • Bónusz, cafeteria
  • Ingyenes céges buszjáratok 50 településről
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Felvételi helyszínére utazás támogatása
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Gyári, több műszakos munkában szerzett tapasztalat

  • Ha az állás felkeltette az érdeklődésed és szeretnél csapatunk tagja lenni, ne várj tovább, jelentkezz! E-mailben is elküldheted önéletrajzod: E-mail cím megjelenítése .Pályázatod beérkezése után 24 órán belül felhívunk és megbeszélünk minden fontos tudnivalót. Adj magadnak egy lehetőséget!

Egyéb információk:
Ha szeretsz jó csapatban dolgozni, kedveled a tiszta és rendezett munkakörnyezetet, valamint szereted ha értékelik a munkádat, akkor köztünk a helyed. Jelentkezz és legyél a csapatunk tagja Te is!