www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Szendvicskészítéssel foglalkozó partnerünk budaörsi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szendvicskészítéshez kapcsolódó részfolyamatok elvégzése
  • Csomagolás, címkézés
  • Munkaterület tisztántartása
  • Műszakvezető utasításának betartása
Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség,
  • Fizikai terhelhetőség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Csapatmunkára való képesség,
  • Monotóniatűrés,

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
Juttatások:
  • Nettó 750 Ft/óra
  • Heti kifizetés
  • céges buszjárat Pilis-Üllő irányából
  • Munkaidő: egyműszakos munkarend( hétfőtől-péntekig 7:00-15:30)
  • Modern gépiesített környezet

    Munkavégzés helyszíne: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-ös telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016