www.cvonline.hu

KÖNNYŰ FIZIKAI MUNKA

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1158891

Szeretne tiszta, rendezett munkahelyen dolgozni? Fontos önnek, hogy hosszútávon számítsanak munkájára? Szeretne választani a bejárás és az ingyenes szállás között? Szívesen dolgozna 2 vagy 3 műszakban márkás autók alkatrészeivel? Önre vár a nyugati régió egyik legstabilabb autóalkatrész gyártó cége Mosonmagyaróvár mellett. Betölthető munkakör: összeszerelő operátor Gyorsan betanulható állómunka, NEM szalag mellett.
Feladatok:

  • Könnyű fizikai állómunka

Elvárások:
  • Csapatmunka
  • Minőségi munkavégzés

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés már a próbaidő alatt is
  • Bónuszok és cafeteria
  • Hosszú távú munkahely, stabilitás (határozatlan idejű szerződés)
  • Ingyenes buszjárat vagy ingyenes szállás
  • Rendezett, tiszta, jól szellőző csarnokok természetes napfénnyel
  • Havi 1x-i hazautazás támogatása (86%-ban térítve)
  • Munkaruha
  • Képzési lehetőségek, előrelépési lehetőségek

  • Jelentkezni lehet e-mailben vagy a 0670 197 5293-as telefonszámon. (Visszahívjuk!)

Egyéb információk:
Amit kínálunk: - versenyképes fizetés, bónuszok, cafeteria - hosszútávú munkahely, stabilitás, családias munkakörnyezet - képzési lehetőségek, előrelépési lehetőségek - üzemorvos a helyszínen - rendezett, tiszta, jól szellőző csarnokok természetes napfénnyel - felszerelt munkahelyi ebédlő, helyben főzött menü vásárlási lehetősége - ingyenes buszjárat 51 településről vagy ingyenes szállás - havi 1x-i hazautazás támogatása 86%-ban) - határozatlan idejű szerződés - munkaruha