www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka Sülysápon!

  • A hirdetés 24 napja lejárt

Partnerünk vecsési és sülysápi telephelyére keresünk munkatársakat operátori munkakörbe!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Az összeszerelési feladok elvégzése (ventilátor alkatrészek összeszerelése)
  • Csomagolóanyagok előkészítése
  • A készáru csomagolása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafetéria + egyéb juttatások
  • Céges buszjárat a környező településekről
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014