www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1079449

Partnercégünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat
Feladatok:

  • Termékek összeszerelésében való részvétel
  • Csomagolási, pakolási feladatok ellátása
  • Termelő gépek kezelése

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása: hétfő - péntek 5:30-13:50; 13:45-22:05
  • Monotónia tűrő képesség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kézügyesség, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + bónusz + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Adony, Pusztaszabolcs, Iváncsa, Ercsi, Beloiannisz, Besnyő, Sinatelep, Ráckeresztúr (bővítése várható)

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, csatolva küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest