www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.29.
Hirdetés azonosító: 1078219

Autóipari partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Termékek összeszerelésében való részvétel
  • Termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Jó kézügyesség
  • Pontosság, precizitás

Juttatások:
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú, stabil munkavégzés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Regionálisan kiemelkedő bérezés + munkahelyi étkeztetés és cafetéria
  • Több településről ingyenes céges buszjárat
  • A feltételek teljesülése esetén 13. havi fizetés és profit sharing

Előnyök:
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy érdeklődjön a + 36 70 6655 251, +36 70 440 3574, +36 88 326 196 telefonszámokon.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém