www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1025588

Feladatok:

  • Csövek csiszolása, pakolása, ellenőrzése
  • Egyéb raktári teendők ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 1-5 hétköznap vállalása (8:00-16:00)
  • Betöltött 18. életév
  • Dolgozni vágyó diákok jelentkezését várjuk

Juttatások:
  • Azonnali kezdés
  • Rugalmas időbeosztás
  • Folyamatos munkalehetőség

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "BENI-00".

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Vecsés (200E busszal megközelíthető)