Könnyű fizikai munka - Szigetszentmiklós (Referenciaszám: PJ4853)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.14.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1074320
lejárt

Szigetszentmiklósra keresünk 1 főt az alábbi feladatokra:

Feladatok:
- Bejövő áruk ellenőrzése
- Minőségellenőrzési válogatás
- Adatrögzítés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Délutános műszak vállalása 14.30 23.00 között legalább 3 nap vállalása (hétköznapokon)
- Betöltött 18. életév
- Munka vállalása hosszú távon

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (bejárás támogatott ingyenes céges busszal a környező településekről és Budapestről is)

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest