Könnyű fizikai munka Székesfehérváron (Referenciaszám: PJ3654)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.25.
Jelentkezési határidő: 2015.10.01.
Hirdetés azonosító: 939716
lejárt

Diákokat keresünk székesfehérvári partnercégünk megbízásából

Könnyű fizikai munkára

Feladatok:
- Könnyen betanulható kisegítő feladatok
Termelés támogatása
- Alkatrészek előkészítése és csomagolása

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
(aktív vagy passzív jogviszony)
- Már heti 1-2 nap vállalásával is, időbeosztásodtól függően, hosszú távon

- Délelőtti és/ vagy délutáni (6-14, 14-22) műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Két nap alatt minimum 8120 Ft-ot is kereshetsz

- A hétvégéid mindig szabadok lesznek

- Biztosítsd be nyári munkádat, és a nyári zsebpénzedet is

- Barátaiddal együtt is vállalhatsz műszakot!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér