www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka (Referenciaszám: RV-1117)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.02.08.
Hirdetés azonosító: 896081

Feladatok:

-          Szállodai és éttermi szennyes textilek (abrosz, ágynemű) szétválogatása, gépbe helyezése; gépkezelés

-          Hajtogatás, vasalógép kezelése

Elvárások:

-          Hétvégi munkavégzés és 12 óra vállalása

A munkáltató ajánlata:

-          Azonnali munkába állás

Munkaidő:

-          Minden nap 6:00-18:00-ig

-          2 nap munka, 2 nap pihenő

A munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű mosodai Partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (könnyű fizikai munka) és a pozícióhoz tartozó RV-1117-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő