www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka irodában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 905963
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • vonalkódok
  • címkék nyomtatása
  • laminálás
  • alkatrészválogatás

Elvárások:

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • 2-3 munkanap vállalása

Munkaidő: Hétfőtöl-péntekig  8:00-16:30.

Előnyt jelent:

  • Word, Excel programok magabiztos használata

Amit kínálunk

  • bruttó 604 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!