www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka hosszú távon

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1074552
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Szeptembertől induló folyamatos felvétellel, hosszútávú munkára keresünk diák munkatársakat gyári környezetbe, betanított, könnyű fizikai munkára.

Dolgozz együtt a barátoddal / barátnőddel!
Oszd meg az ismerőseiddel is a munkalehetőséget, és könnyen lehet, hogy együtt fogtok dolgozni!

Feladatok:

  • A termék gyártási folyamatában való aktív részvétel
  • Termékellenőrzés
  • Csomagolás
  • Anyagmozgatás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 18. életév betöltése
  • Kiváló látás (szemüveg / kontaktlencse viselése nem probléma)
  • Kézügyesség

Munkaidő: Rugalmas, a ráéréseddel egyeztetett heti beosztás alapján dolgozhatsz a következő időpontok valamelyikében: hétfőtől vasárnapig délelőtt, délután és éjszaka (6-14, 14-22, 22-6)

Heti legalább 3-4 alkalom vállalása elvárt.

Előnyt jelent:

  • Passzív tanulmányi félév / évhalasztás
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk

  • Biztos - hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes órabér műszakpótlékokkal
  • Fizetett szabadság
  • Folyamatos munkábaállási lehetőség
  • Barátoddal / ismerősöddel is együtt dolgozhatsz, ugyanis több diákot is keresünk erre a feladatra
  • Az iskola befejezése után akár főállásúként is foglalkoztathatnak

Céges buszjáratok

Dolgozói járatokat a következő városokból indítunk, amelyet Te is igénybe vehetsz a munkába járáshoz:

  • Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Dunaharaszti
  • Gyál, Vecsés
  • Monor, Üllő
  • Gyömrő, Maglód
  • Tápiószentmárton, Tápióbicske, Pánd, Káva, Bénye, Gomba
  • Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende
  • Abony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa
  • Nagykőrös, Kecskemét, Lajosmizse

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette figyelmed és szeretnél jelentkezni a munkára, megteheted Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül, vagy küldd el emailben a E-mail cím megjelenítése email címre a pozíció megjelölésével, telefonon pedig a 06-70/452-3172 telefonszámon érsz el.