www.cvonline.hu

KÖNNYŰ FIZIKAI MUNKA Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 933675

Nemzetközileg elismert óraszíj gyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk, aktív hallgatói jogviszonyban álló diákmunkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • betanított jellegű munka
  • részvétel a gyártási folyamatban
  • minőség-ellenőrzés
  • csomagolás
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
  • 3-5 nap vállalása hetente
  • nyáron folyamatos munkavégzés
Amit kínálunk:
  • bruttó 604 Ft-os órabér
  • 18.00 óra után bruttó 785 Ft-os órabér
  • folyamatos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig 14.00-22.00
Kapcsolat:

Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni lehet: E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a +36-20/665-5710 telefonszámon.