www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka- diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1016340

Feladatok:

  • Félkészáru feldolgozás, csomagolás, címkézés
  • Fejlődés esetén megrendelések kezelése, összeállítása, csomagok készítése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Monotonitástűrő képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas időbeosztás – iskola mellett is végezhető: hétköznaponként 13:30-22:00 óra között

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "PECS-KF".

Munkavégzés helye:
  • Pécs

Kategória
Egyéb
Régió
Baranya