www.cvonline.hu
Könnyű fizikai munka - Dabas (Referenciaszám: PJ4601)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1051185

Dabasi partnerünk megbízásából keresünk diákokat könnyű fizikai munkára!

Feladat:
- Gyártósori összeszerelés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Legalább heti 2 nap vállalása hétköznapokon (munkaidő: 6.00 16.00)

Munkavégzés helye: Dabas bejárás céges busszal biztosított a következő településekről: Ócsa, Inárcs, Újhartyán, Kakucs, Sári, Táborfalva, Tatárszentgyörgy, Örkény, Hernád, Gyón, Pusztavacs

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest

Egyéb hasonló állások Önnek
Nyomdai segéd Szada

Work Force Kft.

Szívesen dolgozna nyomdai közegben alkatrészek ...
Pest

Villamos hálózat szerelő

Magyarország egyik vezető személyszállítással f...
Magyarország

Kőműves / Burkoló