www.cvonline.hu
Könnyű fizikai munka - Dabas (Referenciaszám: PJ4601)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1051185

Dabasi partnerünk megbízásából keresünk diákokat könnyű fizikai munkára!

Feladat:
- Gyártósori összeszerelés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Legalább heti 2 nap vállalása hétköznapokon (munkaidő: 6.00 16.00)

Munkavégzés helye: Dabas bejárás céges busszal biztosított a következő településekről: Ócsa, Inárcs, Újhartyán, Kakucs, Sári, Táborfalva, Tatárszentgyörgy, Örkény, Hernád, Gyón, Pusztavacs

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest

Egyéb hasonló állások Önnek
Alapanyag ellátó munkatárs - Emelt óradíj

Trenkwalder Kft

Világhírű vállalat magyarországi gyáregységének...

Csoportvezető

Logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnercégü...

Hűtőgépszerelő

Hűtő- és klímaberendezések gyártásával foglalko...