www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka - csak most a hétvégén!

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1083306
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Barkácsáruház partnerünk újpesti, most nyíló telephelyére várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • a Vevőtérben kihelyezett áruk tisztitása és poralanítása
  • Áruátvételi, vásárlótér, valamint a raktártér kitakarítása
  • A polcsorok tisztaságának ellenőrzése a vásárló-térben
  • A szelektív szemétgyűjtés és a szemétgyűjtők állapotának napi ellenőrzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés
  • Folyamatos (hétvége+jövő hét) minimum 2 napos munkavégzés csak most a hétvégére 2016.10.01.-től 10.02.-ig

Munkaidő: Az áruházi nyitvatartásában mely jelenleg: Szombat        08:30-19:00

                                                                                                  Vasárnap       08:30-18:00

Előnyt jelent:

- Leltározásban, áruháznyitásban szerzett tapasztalat
- Mindkét munkanap munkavállalása

Amit kínálunk:

  • órabér: bruttó 1.000.- Ft

Jelentkezni Link megjelenítése" onclick="window.open(this.href, 'Regisztrci', 'resizable=no,status=no,location=no,toolbar=no,menubar=no,fullscreen=yes,scrollbars=no,dependent=no'); return false;">regisztráció-t követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!