www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka Aszódón

  • A hirdetés 49 napja lejárt

Könnyű fizikai munkára keresünk munkatársakat

Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok
  • Gépek, berendezések ápolása, rendben tartása
  • Termelés folymatosságának bizosítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés, melyhez teljesítménybónuszt és egyéb juttatásokat biztosítunk
  • Ingyenes céges buszjárat
  • 3 műszakos munkarend

Céges buszjárat megállóhelyei:

Acsa, Aszód, Bag, Bercel, Domony, Erdőtelek, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Hatvan, Hévízgyörk, Iklad, Kartal, Kisköre, Püspökhatvan, Tenk, Tiszanána, Tura, Vácszentlászló, Vanyarc, Zsámbok, Kálló, Erdőtarcsa, Verseg, Kömlő, Lőrinci, Dány, Isaszeg, Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 256 3147-es telefonszámon érdeklődhet.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka