www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka Aszódón

  • Frissítve 51 napja

Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok
  • Gépek, berendezések ápolása, rendben tartása
  • Termelés folymatosságának bizosítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés, melyhez teljesítménybónuszt és egyéb juttatásokat biztosítunk
  • Ingyenes céges buszjárat
  • 3 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 256 3147-es telefonszámon érdeklődhet.

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest