www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka Aszódón

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Munkavégzés helye: Aszód

Céges buszjárat: Verseg, Kartal, Aszód, Kisköre, Tiszanána, Komló, Tenk, Erdőtelek, Hatvan, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Váckisújfalu, Galgamácsa, Iklad, Domony, Vácszentlászló, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Cserhátsurány, Monor, Hugyag irányából

Munkaidő:

Hétköznap (hétfőtől péntekig) 06:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00

Bérezés:

Bruttó 710 Ft/óra (6. hónaptól bruttó 890 Ft/óra)

+ Munka törvénykönyve szerinti pótlékok

+ Cafeteria (már az 1. ledolgozott hónaptól): nettó 16000 Ft

+ Bónusz: hozzávetőlegesen bruttó 27000 Ft

Feladatok:

Üveg előkészítése (zsírtalanítás, ragasztás)

Utómunkálatok elvégzése

Műanyag és gumi autóalkatrészek gyártása

Elvárások:
Alapfokú végzettség

Jó kézügyesség, jó látás

Terhelhetőség és jó állóképesség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka