www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka 18. kerület délután

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 826465
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai cégünk részére keresünk munkavállalót, könnyű fizikai munkára a munkavégzés helye pedig neves intézmény területén zajlik.

Feladatok:

  • iratrendezés
  • raktári csomagok elrendezése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • monotonitástűrés
  •  fél év vállalása
  • 18. életév betöltése

Munkaidő:  H-P-ig heti minimum 3 alkalommal  17.30-21.00-ig

Amit kínálunk

  • 2150 Ft/alkalom majd egy hónap után 2250 Ft/alkalom
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.