www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka 15.kerület

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 746738
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Szentmihályi úti ruházati üzletbe keresünk leltározásra diákokat.

Feladatok:

  • iratrendezés
  • üzlet átalakítás
  • raktári feladatok ellátása

Munkaidő:  2014. 02.04 10.00-20.00

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 600.- Ft
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!